Eğitim Adı: Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi

Eğitim Tarihi
: 30 - 31 Ocak 2020
Eğitim Dili
: Türkçe
Eğitim Yeri
: İstanbul
Eğitim Ücreti
: 990 TL (KDV hariç)

Katılımcı Bilgileri

Fatura Bilgileri

Hayır Evet
Şahsi başvurularda boş bırakılacaktır.
Şahsi başvurularda buraya vergi numarasını değil T.C. Kimlik No'nuzu yazınız. ÇOK ÖNEMLİ!

Kayıt Koşulları:

Kayıt:

Bu formu tarafımıza ileterek bu eğitime rezervasyon yaptırmış olacaksınız. Eğitimin gerçekleşeceği veya ertelendiği bilgisi sadece KAYIT FORMU gönderen kişilere verilecektir.

Kesin Kayıt için ise bu KAYIT FORMU'nun bize iletilmesinin yanısıra ücretin tamamının, en geç web sitemizde belirtilen son kayıt tarihi mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen banka hesabına yatırılması ve dekontun tarafımıza iletilmesi gereklidir. (Kredi kartı ile ödeme ve Maximum özellikli kredi kartlarına vade farklı taksit imkanı da vardır. Ödemeyi o şekilde yapmak istiyorsanız Dönüşen Adam ofisi ile iletişime geçiniz). İşbu “KAYIT FORMU” ve ücretin banka ile ödendiğine dair DEKONT'un her ikisi de elimize ulaştığında kesin kayıt yapılacaktır. EFT yaparken açıklama kısmına eğitimin ismi (kısaltarak yazabilirsiniz) ile katılımcının isminin yazılması gereklidir. Kurumsal başvurularda ödemenin yukarıda fatura bilgilerini verdiğiniz firmadan yapılması şarttır. Bireysel başvurularda da ödemenin yine fatura kime kesilecek ise o kişinin hesabından yapılması gereklidir. Ödeme kimden gelirse, o kişiye/kuruma fatura kesilecektir.

Eğitimin Dönüşen Adam Tarafından Ertelenmesi veya İptali:

Yeterli kayıt sağlanamadığı takdirde 'Dönüşen Adam', eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. Erteleme veya iptal durumunda önceden ödenmiş tüm ücretler için %100 iade yapılacaktır.

Yapılan Kaydın Katılımcı Tarafından İptali:

Katılımcıların son kayıt tarihine kadar yaptıkları iptallerde ödedikleri bedelin tamamı kendilerine iade edilir. Son kayıt tarihinden kurs başlama tarihine kadar yapılan iptallerde kurs bedelinin yarısı fatura edilir. Kurs başlama tarihi ve sonrasında yapılan iptallerde kurs bedelinin tamamı fatura edilir.

Kurs Ücreti:

Dönüşen Adam web sitesinde belirtilen eğitim bedelidir (Döviz cinsinden belirtilmiş eğitim bedelini Türk Lirası'na çevirirken ödeme gününün TCMB Döviz Alış Kuru'nun kullanılması rica olunur).

İndirim:

Birden fazla indirime tabi iseniz, bunlardan sedece en yüksek olanı uygulanır. Bu formda yer alan 'İndirim Kodu' kısmına yazılması zorunludur.

Banka Hesap Numarası:

İş Bankası, Erenköy Şubesi (Şube kodu:1018), 0607718 no.lu “Dönüşen Adam Ltd. Şti.” hesabı (TL)
(IBAN: TR10 0006 4000 0011 0180 6077 18)

'Kayıt Ol' butonuna basarak formun bize ulaşmasını sağlayanlar bu formdaki şartları kabul etmiş sayılır.